Fotografija "susirgau" dar mokyklos laikais. Labai norėjau išmokti gražiai piešti, bet gerai išeidavo tik "abstrakcijos". Tačiau, taip sakant, kūrybos nesustabdysi! Iš tėčio gavau jo FED fotoaparatą, blykstę, keletą foto juostų (taip, tada dar buvo foto juostos :)) ir pradinį apmokymą kaip čia viskas veikia. Nuo to laiko mano pasaulis pasikeitė ir gyvenimą pradėjo lydėti trečioji akis: fotoaparato objektyvas.

 
Kad ir kas būtų kadre: žmogus, gamta, miesto vaizdas ar kita, man tai visada matymas "kitu kampu", tarsi atskleidžiant kažką įprastai nematomo. Tokios mažos, bet labai ryškios gyvenimo akimirkos lieka nuotraukose, o prisiminimai širdyje. Juk ne veltui sakoma, kad malonūs prisiminimai, tai vienintelis turtas kurio neįmanoma atimti ir kuris lieka su mumis visą gyvenimą!

Taigi, jei nuspręsite pasidalinti su manimi savo šventės ar asmeninės fotosesijos emocijomis (būtent taip, nes fotografo darbas, nejaučiant atmosferos, manau, yra beprasmis) mielai prašau kreiptis nurodytais kontaktais:

Tel. l Viber : +370 672 51 513

el. paštas: info@studijamannaz.eu

 

Pavelas,

Studija Mannaz vadovas, fotografas.