Fotosesijos su arkliais ir ožkutėmis Eko ūkyje

Fotosesijos su arkliais ir ožkutėmis gamtoje

Kai orai yra geri, verta papildyti juos gerais įspūdžiais ir prisiminimais! Kada paskutinį kartą jodavai arkliu ar glostei mažas ir labai smalsias ožkutes?  Jei nuveikei kažką panašaus, ar turi tikrai gerų kadrų prisiminimui? Turiu omeny tikrai GERŲ, aš ne apie 100500 "šedevrų",  nupliauškintų tavo telefonu? Tokiu, kurias verta atspausdinti ir pakabinti ant sienos, arba įdėti į albumą.

Du gražuoliai žirgai 🐴Valentine ir  🐴Ceilonas, taip pat visas pulkas mažų pilkų išdykėlių ožkučių 🐐🐐🐐 yra pasiruošę pabūti fotomodeliais 📸 kartu su tavimi! O jei turėsi morką ar obuolį - pajusi kas yra tikra meilė! 😍

Tai miela, nuoširdi ir labai pozityvi pramoga ir mažam 👶🏻, ir dideliam 👧🏻 🧒🏻, ir vienam 👱🏻‍♀️, ir porai 👫🏻, ir šeimai 👨‍👩‍👧‍👦.

Svetingoji Eko ūkio šeimininkė Anželika ne tik suorganizuos jodinėjimą žirgu (1 val.) bet ir mielai parodys savo valdas, galėsit pailsėti gamtoje, įsigyti ožkos pieno ar sūrio.

Yra galimybė iš anksto užsakyti ožkos pieno sūrių degustaciją: 4-5 sūrių rūšys kartu su žalumynais ir daržovėmis. Degustacijos kaina 10€/žmogui.


Fotosesija vienam 120€ / Fotosesija grupei iki 5 žmonių 150€

  • 6 geriausi kadrai, tinkamai pakoreguoti (šviesa, šešėliai, spalvos, kadravimas ir t.t.) ir lengvai retušuoti (kaip tyčia tą dieną išdygusio spuogo tikrai nepaliksim 🙂)
  • Viena valanda jodinėjimo žirgu
  • Neribotas laikas su ožkutėmis
  • Neribotas buvimas ūkyje laikas iš anksto suderinus su šeimininke.
  • dėl papildomų kadrų, detalesnio retušavimo, ir kt. visada galime susitarti vietoje.

Anželikos Kedar Eko ūkis yra netoli Šalčininkų.

54.26665795565253, 25.216881040348852

Facebook