Asmeninės fotosesijos ir projektai

Šeimos (poros, grupės iki 5 žm.) fotosesijos

GATSBY (1920-ųjų metų) stiliaus fotosesijos

RELOOKING

3 Portretai

Fotosesija su žirgais ir ožkutėmis

Atsiliepimai

Pavelas ir Olga yra puikus

Pavelas ir Olga yra puikus jaukaus šeimyninio verslo pavyzdys! Atvykome į fotosesiją, o jautėmės kaip pas gerus draugus – jauki atmosfera, nuoširdumas, dėmesys ir geros emocijos! Ačiū už nuostabų laiką, patyrėm daug gerų akimirkų, o šalia to gavome ir fantastiškų nuotraukų! Sekmės Jums asmeniniame ir profesiniame kelyje, o mes dar sugrįšime! Didžiausios rekomendacijos!!
Austėja, Donatas, Oliveris

Austėja

Jeigu ieškote fotografo, kurio fotosesijoje

Jeigu ieškote fotografo, kurio fotosesijoje galėsite atsipalaiduoti, neskubėti, nežiūrėti į laikrodį, drąsiai kreipkitės į šią fotostudiją. Puiki komanda, nuostabios nuotraukos ir gera nuotaika garantuota 🙂
Puikus fotografas šeimos fotosesijoms, asmeninėms, poros ar verslo kadrams. Pačios didžiausios rekomendacijos 🙂

Samanta

Thank you very much for

Thank you very much for your warm hospitality, care, attention to detail and professionalism during our photoshoot. It was really awesome to meet you both, Pavel and Olga, and your nice ideas and great attitude made our photoshoot a wonderful experience for our family. Thank you for capturing our family’s great moments through the lenses of your camera and looking forward to future collaborations with you both. Have a merry Christmas and a prosperous 2021!

Best regards,
Celina, Andrius and Nova

Varanavičius Family

Pavelai ir Olga, Jūs esate

Pavelai ir Olga, Jūs esate šiuolaikinio foto meistrai. Fotosesija buvo nepamirštama, uždeganti, ideali. Ačiū už nuostabias nuotraukas, Jūsų nepriekaištingą darbą ir laiką praleistą kartu. Visiems rekomenduoju!

Lolita

Didelis ačiū Pavelui ir Olgai

Didelis ačiū Pavelui ir Olgai už tookią teigiamą atmosferą fotosesijos metu ir už nuoširdžiai įdėtą darbą. Laikas tiesiog praskriejo kartu. Sėkmės tolimesniuose darbuose !!! 🖤

Grėtė

Спасибо огромное за потрясающе проведённое

Спасибо огромное за потрясающе проведённое время,за возможность вновь окунуться в озорное детство!!! Благодаря вашей энергии ,позитиву ,юмору,легкости в общении,неординарным выдумкам совсем не заметили как быстро, легко, задорно и на одном дыхании прошла съёмка!Дети требовали продолжения ,а это о многом говорит. Ещё раз благодарим вас за красивые,нежные семейные фотографии и интересные ракурсы .Ваша работа восхитительна!!!Успехов и неиссякаемых новых идей вам!

Tatjana

Ačiū Pavelui ir Olgai už

Ačiū Pavelui ir Olgai už labai gražias mūsų vestuvių nuotraukas, pagalbą organizuojant šventę, patarimus ir labai gerą nuotaiką! Esate atviri idėjoms, „prikolni”, patikote ne tik mums, bet ir mūsų tėvams. 🙂 Rekomenduojame visiems, kurie nori savo šventę įamžinti įspūdingomis nuotraukomos.

R&I

Nesveikai ačiū!!!❤️ Tokios nuotaikingos,lengvos ir

Nesveikai ačiū!!!❤️
Tokios nuotaikingos,lengvos ir emocionalios fotosesijos ir tikėtis negalėjome! Jūsų charizmatiškumas ir energija užkrovė mus dar labiau! 🙌🏼🥰 likome labai patenkintos gautu rezultatu!!!Beproto didelis ačiū🥰📸
Linkime sekmės ir iki kitų fotosesijų!!📸❤️

Samanta

Norėtume dar kartą padėkoti Jums

Norėtume dar kartą padėkoti Jums už Jūsų darbą ir nuostabias nuotraukas. Jūs esate tikri savo srities profesionalai. Jūsų komanda labai šilta,draugiška,linksma.Mokote pagauti gražiausias emocijas ir perteikti jas nuotraukose.
Ačiū Jums už puikios nuotaikos palaikymą visos fotosesijos metu, už šypsenas, juoką, bendravimą su mūsų svečiais ir jų vaikais.
Linkime sėkmės darbuose, ir tik aukščiausių apdovanojimų – Jūs to vertas!
Tikiu, kad dar ne kartą įamžinsite kitas mūsų ir mūsų draugų šventes!

Teresa

Nuoširdus Ačiū už sukurtą šiltą

Nuoširdus Ačiū už sukurtą šiltą atmosferą fotosesijos metu. Už nuoširdų darbą ir puikias nuotraukas. Rekomenduoju

Renata

Esame labai dekingi Pavelui ir Olgai

Esame labai dekingi Pavelui ir Olgai uz jusu darba ir sirdi dziuginancias nuotraukas, kurios net pranoko lukescius!
Per fotosesija visai nesijaute laiko tekmes, buvo lengva pozuoti fotografui, kuris sukuria jaukia atmosfera, turi savo ideju, duoda patarimu, taciau prisiderina prie musu noru. Tikrai noresime kartoti fotosesija ateityje kita proga.
Teks pirkti daug remeliu, nes yra tiek daug geru nuotrauku, kurias norisi isireminti! Didelis Aciuuuu!

Greta Uogele

Daug darbo ir meilės įdeta

Daug darbo ir meilės įdeta . Nepaprastai gražiai ir profesionaliai padarytos nuotraukos. 👍😀Darbas atliktas puikiai. Džiaugiuosi fotosesija. Jus šaunuoliai.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Ačiū fotografui Pavelui.👍👍👍

Teresė

Спасибо Ольга и Павел за

Спасибо Ольга и Павел за красивые фотографии и хорошо проведённое время.

Agata

Спасибо большое Ольга и Павел

Спасибо большое Ольга и Павел за хорошо проведёнае время. ❤️❤️❤️Красивые фотографии. Рекомендую всем. Огромное спасибо вам!

Natalija

Nuoširdus ačiū Pavelui ir Olgai

Nuoširdus ačiū Pavelui ir Olgai už puikias ir šiltas akimirkas, šventinę nuotaiką ir nuostabias nuotraukas. Jūs geriausi! Visiems rekomenduoju. Jolanta, Dariusz ir Adam

Jolanta Sosno

Labai jauki ir šilta atmosfera

Labai jauki ir šilta atmosfera ❤❤❤ apgalvota kiekviena smulkmena 😍😍😍.
Gera nuotaika ir puikios foto garantuotos 👌🏼👍🏽

Ruta