Ar norite padidinti savo pardavimus internetu?

Profesionalios nuotraukos ir video jūsų interneto parduotuvei, įmonės interneto svetainei ir socialinėms tinklams

Kas yra svarbu?

Jau niekam nėra paslaptis, kad internete galimą rasti ir nusipirkti bet ką. Visi, kurie gali, jau seniai perkėlė didelę dalį  savo prekybos (jei ne visą) į internetą. Turint omeny dabartinę situaciją su karantinu, tai tapo gyvybiškai svarbu.

 

Paveikslėlių pranašumas

Kaip ir realiame gyvenime, virtualioje erdvėje žmonės, pirmiausia, vertina jus pagal išvaizdą. Kartais gerokai prastesnės savo kokybe prekės ir paslaugos laimi tiesiog tuo... kad gražiau atrodo! Prisipažinkite, juk ir jus patys parduotuvėje renkatės tas prekes, kurios atrodo gražiau, ar gražiau įpakuotos. Ir tik po skaitote produkto sudėtį (ir tai ne visi).

Taigi, laimi tas, kurio paveikslėliai gražesni!

Kaip laimėti internetinės prekybos kovose?

Daugelis galvoja, kad užtenka tik atidaryti interneto parduotuvę ir minia klientų iškart puls ieškoti jų prekių ar teikiamų paslaugų. Deja, taip nėra. Konkurencinės kovos internete dar aršesnės nei "off-line". Savaime aišku, kad jūsų prekė ar paslauga turi būti geros kokybės, tačiau, ir konkurentų prekės ir paslaugos tikrai gali būti ne prastesnės. Kodėl žmogus turi pasirinkti būtent jus?

 

Nori sutaupyti - rinkis profesionalą

Aišku, pirmiausia visi pagalvoja, kad turi pakankamai gera telefoną, arba net fotoaparatą ir viską gali padaryti patys. Sveikinu, jus klystate. Suprantu, kad taip visi ir daro, bet pažiūrėkit ir palyginkit nuotraukas ir video "kaip pas visus" ir tuos, kuriuos padaro profesionalas. Ir po to pažiūrėkit, kokios prekes ir paslaugos parduodamos geriau. Manau, išvadas nesunkiai padarysite patys.

Video klipų filmavimas ir montavimas

Kiek kainos...?

Kiekvienas nori žinoti bent preliminarią kainą, tačiau yra tiek daug kainą įtakojančių dalykų, kad net vidurkį nurodyti būtų sunku: jūsų projekto apimtis, žmonių skaičius, lokacijos, papildoma įrangą... Prekinėje fotografijoje: dydis, spalva, formą, akcentai, kiekis, ar reikia išimti foną... Ir, aišku,  laikas, per kurį reikia atiduoti klientui paruoštas nuotraukas ar vaizdo klipą..

Dėl to LABAI prašome kiek įmanoma detaliau užpildyti šalia esančią užklausą. Tai leis paskaičiuoti protingą, adekvačią ir asmeniškai jūsų kainą! Būtinai nurodykite savo telefono numerį, jei norite, kad viskas vyktų greičiau. Juk kartais 2-jų minučių pokalbis atstoja savaitės laiko internetinio susirašinėjimo.

Siųsti užklausą

Prašome nurodyti savo telefono numerį